| helllauuu a întrebat:

Cum trimit si eu un mail?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

1. Cind vrei sa scrii un raspuns pentru cineva, selectezi in casuta unde a raspuns si o sa-i apara la notificari persoanei.
Acum am vazut intimplator intrebarea ta, intelegi?
2. Pentru poze si alte atasuri, apesi pe " atach file" ( e un semn ca o agrafa de birou linga Font, Size etc, si le selectezi pe rind cu browse de la tine din calc. Dupa ce se incarca si ai scris si textul apesi pe " send".

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Selectezi " compose" de pe bara de sus, apoi scrii adresa de mail a destinatarului, scrii textul si apesi pe " send".

| michelia a răspuns:

Daca destinatarul are ca id pe mess ana3000, atunci adresa de mail va fi ana3000@yahoo.com.

| helllauuu explică:

Si daca vreau sa trimt poze cum fac?

| michelia a răspuns (pentru helllauuu):

1. Cind vrei sa scrii un raspuns pentru cineva, selectezi in casuta unde a raspuns si o sa-i apara la notificari persoanei.
Acum am vazut intimplator intrebarea ta, intelegi?
2. Pentru poze si alte atasuri, apesi pe " atach file" ( e un semn ca o agrafa de birou linga Font, Size etc, si le selectezi pe rind cu browse de la tine din calc. Dupa ce se incarca si ai scris si textul apesi pe " send".