| deea_7664 a întrebat:

Cum v-ati distra daca afara ar ninge happy?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Moka love struck

Eu una ies si eu pe afara rareori cu BFF si-mi trage aia un bulgare-n cap waiting.

Stau, citesc o carte sau o revista love struck

Stau la pc si vb cu tine :$

O chem pe BFF pe la mine. big grin.

Danseeeeeez. love struck.

Sterg prafu :$ mai stii? rolling on the floor.

Ma uit la un film [special comedierolling on the floor].

Ma uit si eu la tv. chatterbox. cand anunta aia FARA SCOALA CA ZAPADA NE OMOARA! straight face.

Bye. dai fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt in aceas situatie happy
Si imi place acest lucru pentru ca am scapat de liceulaughing
Uita-te la un film big grin
Asculta muzica happy
Stai pe TPU si raspunde la intrebari sau pe diferite site-uriwinking
Uita-te la tv happy
Citeste ceva. O carte sau daca nu iti plac cartile i-a o revista big grin
Danseazalaughing
Fa ordine prin casawinking Stiu ca e cam plictisitor dar macar mai trece plictiseala big grin
profita de timpul liber cat mai poti happyIn curand va incepe scoala si nu mai ai timpwinking

| octavianpas a răspuns:

Un sanius, o bulgareala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ninge, ninge, ninge in continuare. Imi este teama c-o sa trebuiasca sa matransform in omu` de zapada la scoala sad.
Poi ma distrez cu prietenii la o bulgareala, pe la scoala(doar in clasa...ca afara...). cam astea ar fi afara. In casa, sunt o multime de lucruri de facut: cant, dansez, stau pe TPU, ascult muzica, mai invat.acum ca incepe scoala, teme big grin.

| xoxo_6268 a răspuns:

As sta la pc, as citi, mi-as chema prietenele pe la mine. Oricum, cat mai departe de zapada tongue