| midnight_2375 a întrebat:

Cum va imbracati cand mergeti la petreceri/cluburi? Fetele in special big grin

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Blugi cu un tricou sau cu o bluza si adidasi.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ma imbrac cu blugi (care are un lant), tricou si adidasi Nike.

| daniDeeDee a răspuns:

Adidasi, blugi, tricou si o bluza.

| Victoria a răspuns:

La petreceri ma imbrac cu rochii(si scurte, si lungi, depinde de ocazie) de obicei de culori deschide, dar si negre pentru ca negrul e intotdeauna la moda; in cluburi ma imbrac cu bluze lungi cu curea la mijloc, sclipitoare dar nu ostentative, si cu pantofi cu tocuri(sau cizme, in perioada aceasta).

| Victoria a răspuns:

La petreceri ma imbrac cu rochii(si scurte, si lungi, depinde de ocazie) de obicei de culori deschise, dar si negre pentru ca negrul e intotdeauna la moda; in cluburi ma imbrac cu bluze lungi cu curea la mijloc, sclipitoare dar nu ostentative, si cu pantofi cu tocuri(sau cizme, in perioada aceasta).

| JustMeFlory a răspuns:

Blugi sau pantaloni pana, pantofi, botine cu bot rotund.Sus bluzite mai sexy, mai decoltate dar nu foarte, maieurihappySi rochite dar nu mereu la ocazii mai specialehappy

| albastrel a răspuns:

Pai. blugi cu bluze, colanti cu bluze... si bineinteles botine sau cizme cu toc. tocul nu foarte mare big grin

| OnWeed a răspuns:

Blugi cu o camasa mai sport sau tricou si adidasi.

| Brigitta a răspuns:

Blugi cu maiou; colanti cu maiou lung. Si pantofi cu toc.
Nu port lantisoare lungi pentru ca ma deranjeaza cand dansez happy

| PauLa.M a răspuns:

Depinde. Daca vreau sa fiu lejer imbracata, o pereche de colanti/blugi si un tricou/maieu eventual cu o pereche de cizmulite scurte cu talpa joasa sau o pereche de pantofi care bat spre sport. Daca vreau sa stralucesc, bineinteles ca imi iau o rochita nici prea lunga nici prea scurta, o pereche de cizme largi la pulpa cu toc sau o pereche de pantofi eleganti cu bot rotund bineinteles si un toc pe masura. sa nu uitam geanta si fardurile in geanta pentru a-mi reimprospata machiajul de cate ori este nevoie. And now let's go to party

| Butsilee a răspuns:

Sexy smug

| Seline a răspuns:

Comod si cu o usoara nota de eleganta.

| DeeAnna. a răspuns:

Eu ma imbrac cat mai comod. Blugi, o bluza subtire, ceva ok. Niciodata nu port ceva elegant, su pantofi.Nu ma simt eu bine.

| marriutza a răspuns:

Pai hay sa te ajut ca vad ca nimeni nu vrea. De obicei mai imbrac rap. Acum depinde de gusturile tale. Daca vrei ceva mai sclipitor iti dau o idee: ia'ti niste blugi (nu evazati) din'aia mulati pe picior, o bluza sau tricou cu multe paiete sau cu mult sclipici, modele, funny etc. iti lasi parul desprins (facut cu placa sau drotul iar daca nu vrei sa'l strici cu bigudiuri eventual da'ti o suvita cu rimel de par) la imbracat ti'am raspuns.acuma poate te ajut si cu machiajul. Mult sclipici, un rimel albastru sau orice culoare dar nu negru. Un gloss la fel cu mult sclipici. Pai cam atat. Spes ca te'am ajutat! Te'am tzukat :* :*