| PopStarInMyMind a întrebat:

Unde mergeti de revelion, cu ce va imbracati si ce faceti?

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Eu o să merg la bunicii mei de la bloc, împreună cu familia mea, o să vină și mătușile mele și unchii, cu verișorii și verișoarele mele, o să petrecem!
Nu m-am gândit încă, nu știu cu ce să mă îmbrac, dar găsesc eu.
O să mâncăm, o să ne distrăm, o să mă îmbăt, mangă să fiu! Să văd cai verzi cum zboară!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Voi sta acasa din nefericire... sad
Dar o sa gasesc eu ceva ca sa ma distrez, nu disper! Bafta! :*

| frida0purple a răspuns:

O sa imi chem prietenele la mine, la petrecere in pijamale:d
comod & funny; d

| traficanta a răspuns:

Pai o sa fac revelionul cu prietenii mei big grin o sa ma imbrac cu o rochie neagra si decoltatalaughing si o sa ma distrez si o sa ma imbat mangalaughing

ca doar o data e revelionulwinking

| IoanaBogdana a răspuns:

Merg la matusa mea in irlanda impreuna cu familia si verisoara mea.
nu sunt sigura inca cu ce o sa ma imbrac.

| AngelSpeed a răspuns:

Cu prieteniibig grin inca nu m-am gandit ce fac si cu ce ma imbracsad