| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti duminicile? acasa? ce faceti?

Răspuns Câştigător
| cutache a răspuns:

Incep ziua cu cafea, tigara la un joc de Conquiztador, pregatesc dejunul celor dragi, azi ma gandesc sa merg si la biserica, ma odihnesc si urmaresc programe tv, ma plimb cu fetita mea de 8 ani, seara pregatesc totul pentru a doua zi(halat, uniforma ghiozdan)urmaresc intodeauna filmele serii chiar daca nu sunt pe gustul meu, dar astept mereu filme impresionante.La ora 22 ma culc aproape intodeauna...

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde happy
Astazi de exemplu o sa invat putin si apoi o sa ies cu fetele prin oras.Mai pe seara o sa am musafiri big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Acum, toamna? Acasa. Fie la calculator, fie cu o carte.
Vara insa se schimba situatia. Oriunde in padure cu prietenii, berea si cortul. happy

| Barajag a răspuns:

Stau cu ursul meu toata ziulica in pat si ne uitam la filmebig grin

| M4RK a răspuns:

Acasa, merg prin sat, si pe calculatorbig grin

| ViVi a răspuns:

E frig la mine crying si stau acasa daca ar fi cald as avea unde sa merg dar tu ce faci duminica?thinking

| viki a răspuns:

Da, acasa, facandu-mi temele.:<

| adrianhasde a răspuns:

Ascult muzica, ma uit la ceva filme de comedie.

| Orannginna a răspuns:

Daca nu am pregatit nimic pentru seara si sunt "condamnata" sa stau in casa toata ziua, beau un laptic cald dimineata...citesc, ma uit la emisiunile preferate, iar seara imi procur croissante cu finetti si vad cat de multe filme pot. happy

| Sabwy a răspuns:

Duminicile imi place sa ma relaxez .ma duc prin parc cu prietena mea cea mai buna ...sa ma duc la un film. sa stau in camera verde ( cea cu plante ) si sa ma uit pe geam sau sa citesc.tongue

| yuli10 a răspuns:

Pai azi e duminica; m-am trezit pe la 8, mi-am baut cafeaua, am fumat o tigara. astept sa vina ai mei de la servici pe la 14. 00 (pentru ca ei nu au zi libera nici macar duminica). intre timp citesc, ma uit la tv, mai stau la pc. apoi mananc de pranz si apoi ma duc la prietenul meu, unde voi pierde timpul pana pe seara cand ma voi duce la niste prietene sa barfim, sa povestim. si cand ma intorc acasa ma culc direct. cam asa se scurge duminica mea si de fapt orice zi a saptamanii deocamdata, pentru ca inca nu a inceput facultatea. happy

| blue29 a răspuns:

In general duminica ma plictisesc. Mai joc FIfa08 cu amicii pe internet ca singur nu-mi place, mai pe mess, un film online, o emisiune tv, poate un monopoly dar foarte rar(nici nu mai tin minte cand am jucat ultima oara) si daca e duminica seara e derby asa ca ma uit la meci.

| mikella a răspuns:

In timpul verii imipetrec toate duminicile la munca. ce fac? alimentez masini cu benzina si tot odata spal masini. iar iarna is acasa langa sot.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei duminica lenevesc.Imi place sa stau in pat pana mi se face foame, dar foame, foame.laughing
Imi beau cafeaua, citesc, lenevesc. Din pacate nu am mai avut de foarte mult timp o duminica din asta, azi de exemplu am foarte multe hartii de facut, iar de la 2 trebuie sa merg la o nunta.sad
Daca duminica lenevesc, incep saptamana cu forte noi, daca nu apuc, astept duminica viitoarelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aNA, eu stau aici cu prietenii mei, mananc o para, vreau sa termin "Noi nu suntem urmasii Romei: de Napoleon Savescu (istoria adevarata a Romaniei, v-o recomand), voi gati, vom manca si diseara la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma plictisesc