| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceți de obicei în weekend? Cum vă petreceți timpul liber în special Duminicile? Ce faceți mai deosebit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grădinărit, dans, shopping, sport.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un film, plimbare cu masina, o femeie sau ma joc pe ps5

| mentholinks a răspuns:

Mai multa laba de obicei.

| Nirvanaaa a răspuns:

De obicei mai ieșeam. De weekendul trecut, stau sa învăț duminicile ca începe sesiunea. Deci nimic deosebit.

| 1997onur a răspuns:

Muncesc de luni până duminică pe plajă este Full mai ales azi și duminica dau peste 50 saltele și nu mai știu de cate ori ma duc sa iau comenzile de la bar până la client te zăpăcește și căldură care este mai sunt uni care face figuri ca a greșit comanda atunci ce nervi am ca da ala comanda greșită și merg la om cu suc de portocale în loc de băutură care vroia clientul azi e full toată plaja iarăși.

| anonim_4396 explică (pentru 1997onur):

Unde anume lucrezi? Pe ce litoral?

| DepikaPadukone a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pe plajă poți veni îți dau locația când vrei bro. O saltea este 50 de lei și ce vrei de bautu suc fanta (preferatul meu) cola bere (urăsc băutura) și atata eu lucrez de anul trecut aicia mau Chemat și anul asta și în fiecare an de acum in colo.

| DARLINGx a răspuns:

Ieșim afară, ne bucuram de viață happy ne odihnim.