| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti duminicile?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stam acasa la tv cu apă rece

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumparaturi

| dullcat a răspuns:

Depinde de vreme si context.De obicei e neaparat un film si iesire in oras mai pe seara.Alte activitati pe langa le fac in functie de dispozitie, nu e o regula.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma odihnesc, ascult muzica ma joc pe telefon, pe calculator, vizionez un film, si alte activitati ce tin de administrarea cartilor si filmelor si a amintirilor ce am in documente de excel si word.As prefera sa merg in excursii dar nu am cu cine.

| sammie a răspuns:

Mă relaxez: citesc o carte, mă joc jocuri video, ies pe-afară, desenez. Chestii d-astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg cu părinții să mâncăm la KFC.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg la biserică, ies la plimbare seara.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Citesc difetite cărți de psihologie sau merg la țară. Imi place că acolo nu mai este căldura asta infernala, fiind o zona de munte