| resident a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber cand va simtiti/sunteti singuri?

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ohoooo, sunt atatea de facut, dar daca nu ai ambitie sa faci nimic, atunci cu siguranta te vei simti singurhappy

| Kyky a răspuns:

Ies la plimbare (e imposibil sa nu ma intalnesc cu cineva cu care sa schimb cateva vorbe), stau pe net, citesc ceva (orice, chiar daca si Piata de la A-Z), pictez, cant, scriu etc. Sunt atatea lucruri ce le poti face de unul singur laughing

| dean a răspuns:

Fac o liniutza.cu my boys sau cu my girls.

| leonet09 a răspuns:

Stau pe PC si vb la telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ma plimb cu masina, stau pe net sau beau o cafea ori mananc o inghetata pe terasa.
Pa, pa.