| canarita a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber atunci cand sunteti cu partenerul?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Cand eram tineri faceam multe plimbari acum in concediu mereu calatorim in rest venim de la servici si ne luam cu treburile casei, in rest la sfarsit de saptamana incerc am sa evadam cat mai des din Bucuresti.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In specila stam de vorba. Cred ca n-am sa ma satur niciodata de discutiile cu sotul meu. In rest, ne ocupam de casa (gatim, facem curatenie impreuna), mergem la teatru, la opera sau la film, sau pur si simplu citim intinsi unul langa altul in pat.

| bia_9509 a răspuns:

Buna. cand sunt cu prietenul meu, iesim in parc, la pizza, ne plimbam, glumim....incercam sa ne simtim bine chiar daca nu iesim cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stam pur si simplu de vorba... ore in sir... e atat de placut sa stai langa persoana iubita.