| Gema a întrebat:

Cum va petreceti ziua de azi? Ca eu ma plictisesc ingrozitorrr! Ceva idei? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Eu ies cu prietenii sau cu familia! Eo sarbatoare prea frumoasa ca sa te plictisesti? Cauta ceva sa iesi din starea aceasta! Cauta filme frumoase de Craciun si simte spiritul sarbatorilor!

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Fa ce iti place tie cel mai mult cand te plictisesti. Uite ce fac eu cand n-am ce face:

-Vad ce mai este pe www.clopotel.ro (fac teste; ma joc; fac felicitari etc.)
-Ma joc jocuri ( joc de pe net chiar si cele mai stupide:)) )
-Vad ce mai este pe hi5/facebook/twitter
-Ma joc prin casa
-Ies cu prietenele

Si cam asta fac cand ma plictisesc, mereu poti face ceva.Eu mi-am gasit sa fac ceva ce-mi place mult.Gaseste-ti si tu niste lucruri care-ti plac sa le faci si n-o sa mai fi plictisit.

Sarbatori fericite!

| suprizaman a răspuns:

Si eu ma plictisesc. Gema dar iti sugerez sa iesi afara si sa te joci ceva sau sa alergi pana iti cad picioarele. Ma foarte foarte plictisesc!

| WarGarurumon a răspuns:

Ma uit la un film Chinta royala, la serialul Friend si imi petrec sarbatorile cu familia si prieteni.

| zOoZoLeee a răspuns:

Merg cu prieteni pe la cimitir sa facem poze happy
Asta ptk imi place mie mult...
Cumparam cola si...incepem sa tipam ca distusi pe drum. Asta fac eu laughing [aproape in fiecare zi]
Poti sa chemi niste pr si sa faceti o plimbare pe un drum lung tongue. [pe jos] si sa vb si sa mancati cipsuri laughing
Sa sti ca e amuzant happy

| straight a răspuns:

Buna!
Poti face o GRAMADA de chestii. Poti merge cu prietenii intr-un club diseara sa beti ceva si sa va distrati. sau poti merge intr-un skate parca. sau pur si simplu sa iesiti si sa faceti caterink la un suc la o berewinking