| bytzy09 a întrebat:

Cum vedeti voi o lume perfecta?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea sa fie mai cu suflet si sa nu existe rautate, asa toti am fi fericiti fara sa fie coruptie, infidelitate sau alte tampenii.

| eugenl a răspuns:

In care toti avem de toate si nu mai ravnim la ceilalti, in care exista intelegere si nu ne mai folosim unul de altul si nu in ultimul rand o lume in care exista pace si armonie

| Nolkyz a răspuns:

Chiar faptul că nu e perfectă o face perfectă...

| NemNUZ a răspuns:

O lume cu 500 de barbati si 6000000 de femei

| CrissuCristina a răspuns:

O lume perfecta inseamna pentru mine o lume a iubirii si fericirii. big grin

| DragosAlex1 a răspuns:

O lume in care totul este gratis laughing)

| Bєshka a răspuns:

Paceee!

| GeaniBirloi a răspuns:

Fara Basescu laughing

| indiaqueen a răspuns:

O lume fericita si plina de culoare!

| GoHyeMi a răspuns:

O lume perfecta este o lume in care fiecare face ce vrea!

| asdfghjk872 a răspuns:

O lume perfecta este o lume in care nu exista persoane cu fite, unde nu exista alintati si barfitori, unde toti se ajuta indiferent de situtie. Acolo unde nu este nimeni mai presus de nimeni si unde iubirea si bunatatea pluteste in aer.hee hee

| Angel_Andra_1998 a răspuns:

Pentru mine o lume perfectaa este o lume in care toti sa ma lase in pace sa nu se mai ia de mine sa isi vada de viata lor iar in ceea ce ii priveste pe toti restul cred ca lumea perfecte ar fi sa stea impreuna cu cei iubiti sa uite de griji de suferinte de saracia care ii cuprinde la orice pas pentru ei ar fi o lume intensa traita la maxim