| Razvan a răspuns:

Cineva iubeşte mult de tot animalele
Îţi recomand platforma wordpress.La grafică poate nu e aşa avantajoasă ca blogspot-ul dar prezintă mai multe facilitaţi
În rest ai putea să încerci să faci o poveste amuzantă cu animale în regia personală

| Adina a răspuns:

Foarte draguthee hee
Perfecthappy

| KidOoNh a răspuns:

Super blogul reusit big grin :X

| GeorgianaDragus a răspuns:

Ff dragutkiss
si interesantkiss
bv pentru munca depusa >big grin

| GoogLeMaN a răspuns:

E destul de frumos si reusit!

| theprettyreckeless a răspuns:

Animal lover? happy

| BabyBugsBunny a răspuns:

E super fain gm.alexro cine ma invata si pe mine sa facrolling on the floor

| i3Cookies a răspuns:

Wow, foarte frumos, si eu am unul, vrei sa fim prieteni? daca da adauga ma in lista de messenger, rorock56 happy

| AℓєLoveD a răspuns:

Ii fainhappyhappy

| Ad3lyna16 a răspuns:

Super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos, interesant şi exprimă optimism! :) Te-am adăugat la "prieteni" voi apărea şi eu acolo la persoane interesate, în dreapta paginii tale de blog. :)
Uite şi blogul meu : http://unvisalmeu.blogspot.com/
O zi faină în continuare! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut, felicitari. happy

| Luminitapisss a răspuns:

Da e reusit. Felicitari!