| Legolas a întrebat:

Cum vi se pare cartea "Stapanul inelelor" de L.R.R.Tolkien?

Răspuns Câştigător
| funnymantm a răspuns:

Sunt confuz acum laughing L.R.R tolkien nu este autorul principal la stapanul inelelor, stiu ca partea a treia a fost terminata de fiusu, la fel si cronicile din narnia. L.R.R este fiusu nu? big grin trebuie sa ma duc sa ma uit tongue in orice caz. le-am citit numa in engleza si este deosebit.
Deasemenea este printre singurele creatii care ecranizarea a fost pe masura, nu ca harry potter, sau codul lui da vinci (zic de similaritatea carte-film)

4 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Cartea in sine e frumoasa... numai ca, in fine, cine a citit acele poezii de bilbo? eu una nu m-am obosit dar poezia aia cu trolii din prima carte spusa de sam e frumoasa laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

$uper frumoasa la fel ca... tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am citit-o, dar cred ca este super fantastica, ca si tine