| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare liceul 'Constantin Brancoveanu' din sectorul 1 Bucuresti? e bun? dar liceul 'Nicolae Iorga'? intreb mi mult pe partea de filoogiehappy
funda:*

1 răspuns:
| AlexBurn a răspuns:

Da este foarte bunbig grin Constanin Brancoveanu se axeaza mult pe romana si istorie dar nicolae iorga are si putina ramura de informatica de unde stiu|? Am studiat la constantin Brancoveanu, iar la nicolae iorga fratele meu este acolobig grinMulta Baftabig grin