| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare? Sa mai modific ceva? http://alexe333.blogspot.com/

5 răspunsuri:
| Iuliiikkk a răspuns:

Nu prea mi se pare cine stie ce.Ai multe imagini cu telefoane mobile.Eu sunt bloggar destul de celebru adica am foarte multe vizualizari si deci, stiu cam ce ar trebui sa pui pe un blog ca sa te i-a lumea in considerare.

| Ioananmt a răspuns:

Eu zic nu e destul de interesant si ''educativ'' succes mai departe

| alexe333 a răspuns:

NOname, daca u esti blogger celebru eu ma impusc; nici sa scrii bine nu stii.Hai sa fim seriosi,, apropoe"?rolling on the floor

| frumushika16 a răspuns:

Ii fain...nu trebuie sa modifici nimic :-8:Xhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred, mie mi se pare mistohappy