| alexe333 a întrebat:

Ce ziceti de blogu sta? http://alexe333.blogspot.com/ :d

10 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Este ok dupa mine. Mai trebuie lucrat la el, dar in general e ok. Felicitari!

| daηă a răspuns:

Se vede ca abia ai inceput big grin
E tare. Si imi place faza cu `blogu unui tip` laughing Si are un post interesant happy, are si chatwinking tine-o tot asa. E tare blogu

| April27 a răspuns:

Este super tare! cum l-ai facut? ca imi place prima poza aia cu veverita,, BLOGUL UNUI TIP" e super tare!

| cocosnucifera a răspuns:

Dupa parerea mea, e ceva de lucru la el, avand in vedere ca e la inceput, e ...hmm banal :)

si eu am un site : www.camara-cu-margele.blogspot.com

| cagulatu a răspuns:

Urat. Si nu mai face reclama.

| mimpyan a răspuns:

Imi place design-ul. nu sunt la fel de sigur in privinta chat-ului de jos si in privinta scopului blogului(adica pe ce domeniu se axeaza). sa vedem cum mergi in continuare...

| Hhwswas a răspuns:

Imi place foarte mult
iti acord nota 10 pentru elhappy

| Addaaa99 a răspuns:

Super,:X Ar trebui sa pui si tu nu stiu, rubrica pentru baiaeti, si rubrica pentru fete. La fete pui despre justin biber vedete care sunt mai vorbite. iar la baieti ai putea sa pui nu stiu fotbalhee hee.
In rest superlove struck

| ChrisHarrison a răspuns:

Imi place titulll! Blogul unui tip " laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... laughing amuzant