| anonim_4396 a întrebat:

Imi pare rau ca va stresez, totusi e bine cum am schimbat blogu? http://alexe333.blogspot.com/ Cum vi se pare? Inca mai e naspa designu?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie imi place! ...parca e aerisit, si imi place asta big grin

| alessia5158 a răspuns:

Nu stiu altii, dar mie-mi place!

| Mentaaaaa a răspuns:

Mda... e dragutel nu prea conteaza designul cat conteaza continutul blogului :-|

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://costiradu.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://costiradu.blogspot.com/ ce parere ai de asta? daca ai intrebari... astept si poate o sa te ajut :))

| GoLoveYourself a răspuns:

Eu n-am nici o problema cu designul, dar e cam saracacios...ar trebui sa postezi mai multe chestii...parerea mea