| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul samsung corby? care ar fi cel mai mic pret

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E un telefon bun ...si destul de ieftin!
cam 360 de ron!
http://www.telportal.ro/preturi-Samsung_S3650%20Corby.htm
merita dupa parerea mea!

| biuuu a răspuns:

Eu zic ca este foarte dragut.cel mai mic pret ar fi 500 lei iar cel mai mare 550 lei si prietena are de un an jumate si e la fel de bun ca si cand l-a cumparat.
sper ca te-am ajutat
good bye:*

| Digital112 a răspuns:

Corby e bun sa vb la el doar atat daca vrei un smartphone ff ieftin si bun iti poti alege un Samsung galaxy 5 e 500 lei la eMAG sau la Vodafone 570 lei

| daniella9805 a răspuns:

Eu am coby si imi place foarte mult l`am luat cu 300 si ceva de roni da anul trecut acum s`a mai ieftinit cred ca vreo 200 de roni imi place mult.
te pup si bafta cu telefoanelehappy