| Alexakos a întrebat:

Cumva esti psihopat? TEST.

NU te uita la raspuns inainte sa te gandesti!

Acesta este in test psihologic autentic.
Incearca-l!

Este o poveste despre o fata.

Era la inmormantarea mamei sale, si a cunoscut un barbat pe care nu il cunostea. S-a gandit ca era incredibil, era barbatul visurilor ei si s-a indragostit de el. Insa nu i-a cerut numarul de telefon si asa nu a putut sa se mai intalneasca cu el dupa inmormantare.
Dupa cateva zile fata si-a omorat sora.

Intrebare: Care este motivul pentru care fata a omorat-o pe sora ei?

Gandeste un pic mai bine inainte sa vezi poza.

Daca nu raspunzi... mai bine nu continua, daca nu raspunzi prima data. Spune ce iti trece prin minte.

http://3.bp.blogspot.com/......e_mask.jpg

Raspuns: A sperat sa se intalneasca cu el la inmormantarea surorii sale.

Daca ati raspuns corect, atunci ganditi ca un psihopat.
Daca nu atunci este bine.
Acest test il foloseste un mare psiholog american pentru a vedea mai exact daca cineva are mentalitate ucigasa. (asta este pentru politie).

Multi infractori care au facut acest test au raspuns corect.

Daca nu ai gasit raspunsul corect, Good for you
Daca prietenii tai au gasit raspunsul corect... aveti grija.

5 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Stiu testul...
eu m.am gandit k...se simtea singura:]]]]]si a omorat-o si p sorusa...pai ce draq ii mai trebuia?laughinglaughinglaughingrolling on the floor

| bia0000 a răspuns:

Eu m-am gandit ca a descoperit ca sora ei se intalnea cu barbatul respectiv si din gelozie a omorat-o; bine ca nu am minte de criminallaughing

| SalvatoreLeon a răspuns:

rolling on the floor Se poate raspunde la aceasta intrebare si daca gandesti logic... ma rog eu nici nu m-am gandit laughing am zis ca a omorato fara motiv ca asa a vrut

| byanca01 a răspuns:

Eu m-am gandit ca a omorat-o pentru ca a iesit cu acel barbat

| MirunaGabriela a răspuns:

Nu pot sa cred ca am stiut raspunsul. Prima data am ezitat sa ma gandesc....nu am putut sa imi dau seama. Dar apoi am citit din nou cu atentie si am realizat ca ea isi dorea sa il reveda...astfel s-a gandit ca o sa vina si la inmormantarea surorii ei!laughing

Dar se poate lua in calcul si ca am gandit logic.laughing Asta nu inseamna ca am minte de criminal laughing Sper...hee hee