| bilopart a întrebat:

La inmormantarea mamei ei o tanara observa in multime un barbat pe care nu il mai vazuse si de care se indragostise pe loc, dupa inmormantare acesta dispare fara de urma si fata nu apuca sa vorbeasca cu el si nimeni nu il cunostea.
dupa doua saptamani fata isi omoara sora!
de ce si-a omorat sora?

Răspuns Câştigător
| Ana90088 a răspuns:

Ca era nebuna ...asta ar raspunde o persoana normala...iar daca raspunsul ar fi altul gen l-ar fi omorat ca sa-l revada pe acel barbat clar acea persoana are ceva problemute la mansarda si cu astfel de intrebari psihologii descopera cine ar putea vi capabil sa comita o crima

| unknøwn a răspuns (pentru Ana90088):

Basme.
Pun pariu că nu ştii să faci diferenţa dintre patologic şi normal, la fel ca 90% din oamenii care folosesc cuvântul "nebun".

6 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Pentru ca sa se intilneasca din nou cu acel barbat!

| diaac a răspuns:

Haha, da, am mai vazut intrebarea asta. Un om normal n-ar sti sa raspunda. Un psihopat ar raspunde ca si-a omorat sora ca barbatul sa vina la inmormantare, cum a venit la inmormantarea mamei.

| an0therkid a răspuns:

Sora ei era cu acel barbat thinking
sau... sora fetei il omorase pe barbat si fata de suparare si-a ucis sora
sau a fost un accident? thinking

| Lavii007 a răspuns:

Pentru ca la inmormantarea surorii sa apara din nou acel barbat.

| bilopart explică:

Aceasta este o intrebare pe care psihologii le-o adreseaza des pacientilor care...