| AlinaGeorgiana01 a întrebat:

Daca am pus o intrebare si nimeni nu mi-a dat raspunsul corect, iar eu intre timp am gasit. Ce fac? Cui dau funda, daca toti mi-au dat acelasi raspuns? Funda+voturi!~! kisskiss

Răspuns Câştigător
| Pufulinna a răspuns:

Pai dai funda primului care ti-a dat raspunsul respectiv happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rămâne la aprecierea ta.
Eu în locul tău aş lasă roboţelul să aleagă (în funcţie de numărul de voturi).

| Mao a răspuns:

De ce trebuie să dai fundă? Nu moare nimeni dacă nu dai. Dai celui care are răspunsul mai dezvoltat, sau care a primit mai multe voturi din partea celorlalţi utilizatori.
Sau dacă răspunsul era gen "da sau nu", dă la întâmplare, sau deloc.

| AlinaGeorgiana01 explică:

Pai toti mi-au dat un numele melodiei deci mersi pentru raspunsuri.>:d:d:d<

| TheYoyogabi a răspuns:

Ii dai funda primului care ti-a raspuns corect.