| мαria a întrebat:

Sa vedem daca stiti: Acesta este un test psihologic. Cititi cu atentie!
Este o povestire despre o fata.
In timpul inmormantarii mamei sale, ea intalneste un barbat pe care nu-l cunoaste. Ea isi da seama ca acest tip era deosebit, barbatul visurilor sale, astfel incat se indragosteste de el dar nu-i cere numarul de telefon si apoi….
Cateva zile mai tarziu, fata respectiva isi omoara sora.
Intrebare: Ce motiv a avut de si-a omorat propria sora?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Sa vina tipul respectiv si la inmormantarea surorii ei? cu siguranta nu e bine c am zis si e ceva capcana ca asa fac eu de obicei la intrebarile de genubig grin

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa vada daca mai vine baiatulhee hee.

| marrr a răspuns:

Asa faci tu la intrebarile de genu; ai google-ul aproape si la nevoie nu te lasalaughing) il stiam de mult.

| buburuzAndreea a răspuns:

Ca sa-l mai intalneasca inca o data pe barbatul visurilor ei.hee hee Sadica treaba.

| MisterKat a răspuns:

Deci avem 3 posibili criminali pe site? laughing Unde sunt aia de la Stiriile Pro TV de la ora 17? laughing Sa vina OTV-ul! happy

| мαria explică:

Ai dreptate.bravo!

| мαria explică:

Uitati si raspunsul rolling on the floor Raspuns: Ea spera ca barbatul va aparea din nou la inmormantare.
Daca raspunsul dumneavoastra este identic cu acesta, inseamna ca ganditi ca un psihopat.
Acesta e un test al unui faimos psiholog american folosit pentru a testa daca cineva are aceeasi mentalitate cu a unui criminal. Multi criminali in serie arestati care au dat acest test au raspuns corect. Daca nu ati raspuns corect - foarte bine. Daca ati raspuns corect, spuneti-mi si mie, ca sa va scot din lista mea de adrese…

| мαria explică:

Ati stiut toti! wow! sunteti psihopati sau criminali?rolling on the floor laughinghee hee

| otiliaotilia a răspuns:

Pentru ca baiatul care l-a vazut era ciudat... Un ucigas... Un demon?

| qwerty a răspuns:

Ca sa il revada pe barbatul de care s-a indragostit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora ei avea o legatura cu barbatul misterios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că şi surorii maryei ii plăcea acest băiat şi a reuşit să iasă cu acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aflat ca era prietenul surorii sale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandeste ca barbatu va veni la inmormantare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmm, deci primul raspuns care ar fi suna in felul urmator, acel barbat este prietenul surorei sale, si cit de banal nu ar suna, ea a incercat poate sa-i lamureasca surorei sale ca s-a indragostit, pina au ajuns la o cearta, lovind-o pe sora ei din neatentie...

| loundy a răspuns:

Ca sa il revada pe tip

| bubu_7006 a răspuns:

Asta nu e o intrebare pentru a vedea daca esti Psihopat?big grin