| CiuxyM a întrebat:

Cunoasteti cumva localuri dragute pentru un majorat? Voi ce ati facut de majoratul vostru si eventual cat v-a costat?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Depinde de unde esti! nu in orice oras////sunt localuri la fel... eu majoratul l-am facut in LA Plaza! e un local superb! si am platit pentru 30 de invitati 990 de lei!

1 răspuns:
| CiuxyM explică:

Bucuresti. doar 990 lei? si eu tot cam 30 de invitati o sa am. LA Plaza. are cumva site? sau macar sa vad niste poze? happy