| oanabaloana a întrebat:

Cunoasteti vreun program cu ajutorul caruia pot pune titrarea in film...sa le suprapun?

3 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Nu trebuie nici un program... uite cum facihappy
Descarci titrarea pe pe net si daca titrarea este arhivata o scoti din arhiva si apoi deschizi filmul cu bs playeer si in acelasi timp sa ai si folderul unde ai titrarea si ti clik pe titrare si o duci pe ecranul filmuluihappysi gata
Alta varianta este sa pui filmul si titrarea in acelasi filderhappy
succes:*
sper ca te-am ajutat

| rippE a răspuns:

Da ConverterXTODVD2 e programul! funda.pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc acest plaier Kantaris care poti sapui subtitrarea direct pe filmul care il vezi, dar mai bine citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/kantaris-media-player-cu-caracteristici.html super tare