| YuukiNightmare a întrebat:

Dați-mi si mie un traseu de jogging in Brăila ( Chercea- Barieră) cu niste strazi lungi și putine, ca sa nu ma ratacesc laughing și să pot să mă întosc acasă cu maxi-taxi 35 sau 13.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Maxi-taxi 13 nu trece prin Bariera.
Si, cam ce fel de jogging e ala pe asemenea traseu? Realizezi ca din Chercea si pana in Bariera sunt vreo 5-6 km? Te antrenezi cumva pentru maraton?
Ma rog. Un traseu relativ simplu ar fi Comuna din Paris-1 Decembrie-Dorobanti, pana la Catedrala. Dar e o distanta enorma.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acuma...ma gandesc. Ar fi mai bine sa te duci cu maxi-taxi pana unde vrei tu si pe urma sa faci jogging inapoi spre casa. Nu de alta, dar aia din maxi-taxi n-au nicio vina ca tu esti transpirata fleasca dupa 5 km de alergatura.

| vader a răspuns:

Renunta la ideea aceasta. Mai bine iei maxi -taxi pana in parc alergi acolo si te intorci tot cu maxi-taxi. E mai bine asa - aer curat, nu te impiedici de nimeni, nu dau masinile peste tine,,,,