| dany3la a întrebat:

Daca ai avea o fetita ce nume i-ai pune? Dar daca ai avea un baiat? Explica si de ce!

22 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Paul daca e baiat love struck si daca e fetita daiana. Paul pentru ca am un baiat super la bloc, si daiana ca imi place numele.

| Lynna a răspuns:

Daca as avea o fata i-as pune numele Amelia Maria sau Cassandra Stefania. Amelia si Cassandra pentru ca imi plac numele, Maria pentru ca este al doilea prenume al meu iar Stefania pentru ca asa o cheama pe verisoara mea. Iar pentru baiat Victor Gabriel sau Chris Eric pentru ca imi plac numele.

| dany3la explică:

Mie imi place :
-baiat:William,Nick,Fernando,Aaron,Sebastian
-fata:Jacqueline, Sara, Angelique,
De ce? Sunt toate nume de vedete.Astea poate ii vor aduce noroc.

| Gufiii a răspuns:

Fata-roxana alina
baiat-madalin alin
ca imi plac numele asteawinking

| Annie a răspuns:

Ca nume de baieti imi plac foarte mult: Mattyas, Edward, Andrei si Matei, iar de fete Natalina, Maia, Sofia, Isabella(Bella), Anne, Jessica si Carolinne.:* De ce imi plac aceste nume? Sincera sa fiu nu am un motiv anumethinking, doar imi plac si imi suna foarte puternic... pentru persoane puternice.Tie ce nume iti plac?

| Yukidaruma a răspuns:

Daca ar fi fetita i-as pune numele Anastasia, mereu mi-a placut numele acesta, este si un desene numit Anastasia la care ma uitam cand eram mica love struck
Iar daca ar fi baiat i-as pune numele Alex, imi place mult numele acesta si este numele pe care il are o persoana foarte draga pentru minelove strucklove strucklove struck care este plecata in strainatate sad

| AlexandraIonela10 a răspuns:

Fetita:Andrada Selena
Baiat:Gabriel Andrei
Pentru ca imi plac aceste nume.

| KikiRiki98 a răspuns:

Fata-Flavia(pentru ca asa ma cheamalaughing) sau Alina:X imi place mult numele nu stiu de cethinking
Baiat-Catalin (pentru.este un nume foarte frumos:X) sau Stefan(ma inspira numele din actorul principal al filmului The vampire diaries:X

| Stitch92 a răspuns:

Baiat Edward si fata Bella, de ce? Pentru ca am vazut la tv aceste nu me si imi plac.

| Rubiiiii a răspuns:

Dac-as avea fetita, i-as pune numele Izabella, deoarece pe mama mea o cheama Isabela thinking si imi place numele foarte mult love struck.
Iar dac-as avea baiat smug, i-as pune numele Dan, nu stiu de ce thinking, probabil pentru ca toti "Danii" pe care ii cunosc sunt niste oameni excelenti happy.

| AlissaDăăă a răspuns:

Daca as avea un baiat l-as numi Eric love struck Si daca as avea o fetita as numi-o Maria sau Alexia love struck. Pentru ca imi plac numele thinkingbatting eyelashes
Stii, noua ne plac unele nume pentru ca ne place aspectul fizic si moral al unor persoane ce il poarta. Tie iti place numele unei persoane care nu are un aspect fizic si moral placut? Gandeste-te putin! ^^.
Siii.cam asta e explicatia ^^".
Funda?batting eyelashes

| bianca_4393 a răspuns:

I-as pune numele unei vedete.la baiat eric si la fata brie.

| Andreea97_9961 a răspuns:

Pai i-as pune in primul rand Andreea ca asa ma cheama pe mine
si daca ar fi baiat i-as pune Andrei tot din acelasi motiv big grin

| CookieMonster_4926 a răspuns:

Hmm Isabela, Cydee nume exotice, straine pentru ca sunt mai deosebite si daca ar fi baiat Elliot sau Eric

| Raisuka a răspuns:

Daca ar fi fata :Raisa,Irina,Ana,Larisa,Fabiana,Diana,Anastasia,Miruna. Daca ar fi baiat:Flavius,Mihai, Marius, Alexhappy Sper ca te-am ajutathappy

| Dragos4SAD a răspuns:

AndRa daca e fata deoarece este un nume frumos si nu este des intalnit decat la andreea
si la baiat eric

| Anca95 a răspuns:

Fetita: karina,francesca,rebecca,mariuca,ioana,amitie ambra
baiat: matei,mihnea,laur, teo, edward

| BlueDeea a răspuns:

Ryan / Jessica
De ce? E simplu. M-am cam saturat de numele astea obisnuite si as vrea ca el/ea sa aiba un nume deosebit, sa nu fie atat de comun big grin

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna dany.

Fata : La fete am o mare pasiune pentru nume exotice.
Baiat : Victor Ionut. Victor pentru ca asa il chema pe bunicul meu, pe care l-am iubit mai mult decat pe parintii mei. iar Ionut pentru ca asa il cheama pe baiatul pentru care mi-as da viata.

Funda? puppy dog eyes

| EpicLove a răspuns:

La baiat Matei sau Robert si la fetita Alice sau Biatrice mi se pare ca suna foarte bine atunci cand sunt pronuntate happy

| By3nkutzza a răspuns:

La fata vanesa si la baiat lucas deoarece acestea imi plac

| Tweety_6396 a răspuns:

Daca as avea o fetita i-as pune numele Aurora, pentru. ca e un nume frumos.
Daca as avea un baiat i-as pune Fernando, tot pentru. ca e un nume frumos.
Funda?