| pufulete_3999 a întrebat:

Daca te-ai putea transforma in orice, dar nu in oameni, in ce te-ai transforma? De ce? Cel mai original primest funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as transforma intr-un inger cazut deghizat ca sa pot face parte din doua lumi si sa ma mut cand imi convine mie dintr-o lume in alta. Ingerii sunt niste spirite pentru mine.

31 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

As vrea sa fiu Universul, Universul sa fie corpul meu, persoana mea.

Răspuns utilizator avertizat
| DraGfirE a răspuns:

In floare pentru ca albinele vin si iau din floare mierea:X si mierea o mananca oamenii si mie imi place sa ajut lumeabatting eyelashesbig grin[funda?]

| FucktheSystem a răspuns:

În whiskey, toată lumea m-ar aprecia!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

M-aș transforma în Justin Bieber. Apoi mi-aș da cu toporul în cap.

| Dumnezău a răspuns:

Eu m-as transforma intr-un minibar.Macar as avea o slujba placuta si apreciata. smug

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm,caine thinking laughing. Pentru ca se aseamana cu omul,este credincios stapanului,e mereu vesel, jucaus, nu stiu thinking

| Paywa a răspuns:

As vrea sa fiu o broasca testoasa acvatica, pentru ca traieste sute de ani, si pentru ca asa as putea sa ma bucur de frumusetile oceanului.

| Shiva a răspuns:

In inghetata sa fiu p buzele lui @gogu

| strawberry03 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o piatra, si stii de ce?:d pentru ca ele sunt cele mai neimportante...O PIATRA SIMPLA BINEINTELES. mie nu imi place sa fiu in centrul atentiei, si de aia, fiind piatra, lumea nu mi-ar da atentiehappy

| Danyel_9154 a răspuns:

Eu m-aş transforma într-un vulcan... happy deoarece are o forţa nebănuită

| muhuaxela a răspuns:

In pasare, sa zbor.

| Lummy a răspuns:

M-as transfonrma intr-un cameleon, ca se camufleaza in functie de situatie.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Din ce am observat prin raspunsurile tale @Jelli, esti ateista sau cel putin te crezi asa cum face 80% din site.Parca voi ateii nu credeti in spirite, credeti doar in voi. Sau nu? Cati ani ai 12? Atunci exista o explicatie.Nu te obosi sa imi raspunzi.
Bye!

| gigel68 a răspuns:

Vultur

| Karizma a răspuns:

M-as transforma intr-un bat...pentru as putea traii mai mult si numeni nu o sa vrea sa ma omoare si...+ ca betele sunt atat de neinsemnate incat nimeni nu m-ar enerva cu teme scoala sau note si as ****a sa imi las viata sa pluteasca in aer si chestii din astea
f u n d a?\

| psiHopixia a răspuns:

Well.daca as putea m-am transforma in nor.as traii mult si binelaughing Daca stii ciclul apei in natura poti face legaturalaughing Bine ca sunt cateva riscurilaughing As putea fi admirata de oameni.gen "Uite ce forma faina are noru ala!" sau as putea fi huiduita laughing gen "Pfff a dracu nor.iar ne da ploaie!" Deci depindelaughing Cand eram mica. voiam sa ma tramsform in schimbat-or de vitezelaughing Deci... vreau sa fiu un nor.imi amsum toate riscurilelaughinglaughing

| Capsă a răspuns:

M-as transforma intr-o pisica-vampir cu aripi ...pentru ca vreau sa traiesc vesnic, sa zbor peste tot in lume si sa sperii lumea, sa rad de ei cand striga ~ce naiba e dihania aia de pe cer~laughing), sa fur mancarea de la oameni, sa imi gasesc un stapan pe care sa il transform in vampir si sa fac tot restul lucrurilor care imi plac

| Jeanny22 a răspuns:

Daca tu imi dai voie sa ma transform in orice vreau eu, cred ca ar fi un zambet. Caci un simplu si delicat zambet face diferenta! Daca oriunde pe lumea asta, vezi pe cineva cunoscut sau necunoscut fericit, cred ca si tu ai zambi, chiar si macar pentru o clipa! Stii? Fericirea e contagioasa!
Daca nu ma crezi, uita-te la asta : http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
P.S. Hahaha!
Jeanny!

| MirunaMira9 a răspuns:

Intr-o planeta sau intr-o stea!happySper sa fiu originala!

| BabyBlue16 a răspuns:

M-asi transforma intr-un fluture, cu toate ca traiesc doar o zii, mi-ar place sa vad cum e viata de fluture.Deoarece as traii viata la maxim, si asi atrage 1oo de priviri. Un fluture colorat. Sa ma distrezz sa incerc ceva nou;*.
Sper ca te-am ajutat;*
Fundita puppy dog eyes?

| Andra2012 a răspuns:

Eu ma-si transforma intr-o pasare, fiindca MERE AM VISAT CU OCHII DESCHISI si de acolo sa vad minunatiile pamantului.

| TEDY2012 a răspuns:

Stiu ca pare absurd dar m-asi transforma intr-un anime - pentru ca in lumea lor totul e posibil.

| bebelinnAa a răspuns:

M'as transforma intr'un porumbel
De ce? pentru ca o pasare e libera nu are responsabilitati doar daca are puii.:d in rest poate calatorii unde vrea cum se spune"este libera ca pasarea cerului"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
nu cred în îngeri sau spirite și chiar sunt atee. Dar am zis doar la nivel de fantezie (și aici se exclud alea erotice, nu te gândi la prostii!) și dacă ar exista cu adevărat. Am făcut un fel de poveste. Ce, chiar a existat un lup care să vorbească și să mănânce bunicuța? E fix același lucru.

Nu mă obosesc deloc, sunt chiar foarte relaxată în răspuns și nu mă dor degetele, scumpa happy. Nu te porni așa pe mine. Am dat anul ăsta evaluarea națională dacă vrei să îmi afli vârsta. Nu mă rușinez cu ea deloc pentru că am întâlnit Oameni (am scris cu majusculă pentru că ăia merită să fie numiți oameni cu adevărat, adică am accentuat) de 12 ani mai maturi decât cei de 21winking.

Bye, bye! A fost plăcerea mea și chiar nu trebuie să fii așa pornită pe mine kiss.

| Radu1 a răspuns:

In dildoul lui MEegan Fox. De ce? Oare? oh go on

| sweetluly a răspuns:

Eu mas transforma in multe lucruri de oare ce fiecare are o poveste uimitoare! chiar daca o parte din noi nu dam imortanta.Chiar daca am multe prin cap aleg soarele de oare ce fara el noi nu am fi pe acest pamant! chiar daca multe persoane ar spune ca soarele e un bec gigantic care te bate in cap nu sunt constienti ca soarele este o parte foarte imortanta pentru fiecare dintre noi. Sper ca te-am ajutat.

| IZABELLA_5617 a răspuns:

Pai eu as vrea sa fiu un catel sa am parte de acelasi comfort si sa fiu iubit de oameni. eu cred ca un catel e adorabil!

| NaNyJustLovee a răspuns:

In pufoshenie =^_^= ca e sweet