| MissD a întrebat:

Daca ai fi fost politician ce schimbari ai fi introdus in modul de viata al oamenilor in ziua de azi?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

De unul singur nu ai ce face, pentru ca faci parte dintr-un partid si acestia îti spune cum sa votezi daca vrei sa mai joci in echipa lor. Daca esti independent, poti sa vii in parlament cu propuneri de legi care sa faca viata romanilor mai buna.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Niciuna, as fura cat mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Salarii mai mari, siguranța locului se muncă, respectul medicilor față de pacienți (le lipsește cu desăvârșire), centre de zi pentru nevoiași, medicamente gratuite pentru bolile incurabile, etc.
Pa, pa.