| biwwalcs a întrebat:

- Dacă am 14 ani, îmi pot face abonament pe numele meu la Orange?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Da, din moment ce ai buletin. Dar nu recomand Orange-ul.Ambii mei părinţi au abonament pe Orange şi e ca naiba.Mai şi se chinuie să încheie contractul ala de prin mai si imbecilii nu vor nicicum... spun că l-au închis şi luna următoare le trimite factura. Sunt neserioşi!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Cu siguranta nu, doar unul din parinti poate face abonament, si sa il utilizezi tu, asa am facut eu cu fiica mea cand i-am luat telefon la abonament...papa si o zi bunahappy

| push2gl a răspuns:

Cu buletinul si contractul casei

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Bai, nu poti face asa ceva, fiindca trebuie sa ai 18 sa poti avea un venit propriu, ma refer la un serviciu.