| caramel_3029 a întrebat:

Daca am luat sala si traseu, in cat timp imi vine permisul de conducere acasa sau in cat timp pot sa merg sa-l ridic de la posta?

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Din cate stiu nu il ridici de la posta ci de la sediul politiei din orasul in care ai dat. si nu il primesti imediat. in cel mai bun caz primesti o hartie de acolo prin care dovedesti ca ai absovit(deci poti conduce). permisul poate dura cateva zile pana te poti duce sa il ridici.

1 răspuns:
| Magnific a răspuns:

7 zile.sau cu dovada in acea ziwinking