| larrii a întrebat:

Daca am primit ieri un colet la posta, cate zile am la dispozitie pentru a-l ridica? Nu sunt in oras pana duminica si duminica presupun ca este inchis. multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai la dispozitie 10 zile pentru un colet intern si 30 de zile pentru unul international.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu ai 2 sau 3 zile pentru a-l ridica, dupa asta iti tin coletul inca 5-7 zile adaugand in fiecare zi o taxa de magazinaj(1-2 lei/zi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că vreo 2-3 zile stă la ei pe gratis, încă o săptămână pe bani, adică taxă de magazinaj, după care este trimis de unde a venit dacă nu este ridicat.

| kiv1990 a răspuns:

O sa-l iei luni