| WalterWhite a întrebat:

Daca am un blog (de ala gratuit pe google) imi trebuie drepturi de autor sau ceva pentru videoclipuri sau poze?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Bineinteles, fara nici o problema! Deocamdata nu sunt oprelisti!

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Adica sa descarci poze si videoclipuri? Deoacamdata nu iti trebuie asa ceva, asa ca ai liber sa-l faci cat mai frumos! bafta!

| WalterWhite explică (pentru superdorex):

Da sa le descarc. Dar am voie sa le postez pe blog?

| superdorex a răspuns (pentru WalterWhite):

Bineinteles, fara nici o problema! Deocamdata nu sunt oprelisti!

| ioanpaul a răspuns:

Da iti trebuie, citeste aici - http://blogdefotografie.ro/......ul-online/