| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi ca cei care isi fac temele pe acasa pe TPU aproximativ toti utilizatorii ar fi suspendati, ce credeti despre asta? happy

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Esti proasta. Exprimate.

| 이벨 a răspuns:

Cred ca inr-adevar multi prea multi se folosesc de acest site pentru asa ceva doar pentru ca le e lene, dar daca intr-adevar nu gasesc nicaieri raspunsuri la intrebari mai grele eu cred ca e in ordine

| AndreiP98 a răspuns:

Multi nu stiu regulamentul si se folosesc de site-ul asta...Dar si restul de useri in loc sa ii raporteze ii ajuta...Bine recunosc si eu mai ajut