| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Daca ar trebuie sa alegi dintre tema sau un suc ce ai alege? De exemplu o prietena tea invitat la un suc dar tu nu ti-ai terminat temele, ce faci? Zici ca nu ti-ai facut temele si nu poti veni, poate altadata sau te duci mai intai la suc si dupa aia iti faci temele?

Răspuns Câştigător
| dienisor a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca tu vrei sa o duci la un film maine seara si sa ii spui ca ne vedem atunci la un suc sau la un concert ai de gand
daca nu te asculta si insista du-te si pune-o sa-ti faca temele un ex. pentru un minut
doar glumeam vezi tu ce faci ok?
funda! please! te rog!?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te vezi mai târziu după ce ai terminat lecțiile!
Pa, pa.

| theorizer a răspuns:

Imi chem prietena sa bem o bere si sa ne facem temele impreuna, dupa care fumam o tigara big grin

| ingrid16 a răspuns:

As iesi la un suc si tema mai tarziu