| Aiwendil a întrebat:

Daca ar veni un extraterestru la tine si te-ar intreba daca vrei sa mergi pe planeta lui pentru totdeauna, ai face asta? Adica ai renunta la familie, prieteni, scoala etc pentru acea planeta? Stiu ca e stupida intrebarea, dar eu nu m-as duce acolo. Vreau si parerea voastra!happy

Răspuns Câştigător
| Cory89 a răspuns:

Eu una, clar nu m-as duce big grin Nu stiu daca exista cineva care ar merge. E ca si cum a-i muri si nu ti-ai mai vedea familia si prietenii niciodata.Singurii care cred ca ar merge ar fi sinucigasii (asta ca sa nu mearga in Iad laughing )hee hee

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As merge pentru ca daca n-as face-o stiu ca as regreta tot restul vietiihappy
Si oricum m-ar omori curiozitatea sa cunosc fiinte extraterestre.Deci daday dreaming

| RainDrop a răspuns:

Doamne fereste, nu am costum de astronaut!happy

| Good Cat a răspuns:

De ce nu? O fire aventuriera ar face asta, cel putin eu as face-o. Si vorba vine ca cei care nu au ce lasa in urma se duc... Pai cand mori... nu te duci pe alta lume si lasi in urma si prieteni si familie?

| Art a răspuns:

Clar nu...laughing

Nu mi-asi lasa familia si prietenii pentru nimic.

happy

| Gexu a răspuns:

Nu, nu as merge! Chiar nu vreau sa`mi parasesc prietenii si familia!

| Marica_2964 a răspuns:

Intreb ceva...De ce sa te duci? Da-mi un motiv bun!

| No.More.Sorrow.:) a răspuns:

Eu una nu m-as duce, dar, sunt unii oameni care nu au nimic de pierdut, deoarece nu au ce lasa in urma. Cred ca doar raspunsul acestora va fi afirmativ.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Nuuuuuuu nici nu ma gandesc acum cand imi creez propia mea lume de adolescent de domisoara cu fiitze...fi serios cine ar face asta

| adrytzuu a răspuns:

Eu nu laughing
nu mi-as parasi prietenii si familia straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-as duce! Sa scap odata de nebunia asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate.depinde de circumstante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Mie una mi'ar fi greu sa ma decid.
Nu m'as duce fiindca asa cum ai spus si ty, familia, prietenii, scoala ( mai putin ), dar toti cei de care imi e drag. mi'ar fi greu sa ii abandonez. Sa plec printre straini, nu stiu, ar fi destul de dificil.
As pleca fiindca as scapa de tot ce este aici. De agitatia asta care te face sa iesi din sarite.
Dar mai mult as ramane aici.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca omul este curios din fire, iar eu sunt om. Dar nu sunt chiar atat de curios! Am calatorit prin toata Europa asta, dar tot la un bulz ardelenesc si cateva pahare de palinca ma simt bine. Deci, extraterestrul ala, ar putea sa-mi fie oaspete, dar in nici un caz ghid prin Marele Vid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imaginatie ai
eu nu as pleca de pe pamant pentru nimic in lume, am o familie, eu nu as vrea nici din tara sa plec pentru totdeaua dar pai de pe terra... in vizita miar placear ar fi ceva ciudat si interesat, asta este alceva