| x4z5 a întrebat:

Intrebare fara raspunstonguee un drum trecea un cal "trop trop" in urma sa un carabus "pas pas" daca calul se oprea carabusul ce facea?
fundita la cel mai bun raspuns...stiu ca e stupida intrebarea dar vreau sa stiu si parerea voastralaughing

Răspuns Câştigător
| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Se oprea si ellaughing

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii dadea carabusul un sut calului de nu se vedea.Sa-l invete respectulsmug

| Bacemi a răspuns:

Pleosc.

| Luori a răspuns:

Ding ding, date la o parte ca vreau sa trec!

| ceco a răspuns:

Pas pas?

| Selena54 a răspuns:

Da, ai dreptate! E foarte stupida intrebare. Dar de ce spui ca dai fundita celui mai bun raspuns daca ai spus ca intrebarea asta nu are raspuns? thinking straight face

| x4z5 explică:

Cand o sa zica cineva raspunsul corect o sa va zic.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Astepta sa porneasca calul din-nou, bine ca daca era autostrada putea sa o ia pe contrasens si trecea in fatalaughing

| Mayushi a răspuns:

Trecea "pas pas"...

| NeOn657 a răspuns:

Pâs pâş, te calcă pe nervi