| iSaidNo a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa calatoriti cu o masina a timpului(daca ar exista asa cevabig grin), unde ati vrea sa mergeti? In trecut sau in viitor?

Răspuns Câştigător
| PiinkSmiile a răspuns:

Sincer as fi distrus-o! happy Pentru ca nu as vrea sa ma intorc in trecut nici pentru o secunda, deoarece trecutul nu e degeaba trecut.
Viitorul m-ar fi tentat, dar mai bine sa fie o supriza tot ce-mi rezerva viitorul, indiferent daca e bine sau rau.
Din greseli se invata! big grin

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Numai in trecut. Viitorul nu ar mai avea niciun farmec daca deja il cunosti si in plus, se prea poate sa schimbi anumite lucruri, cunoscandu-l dinainte. As calatori in trecut pentru a observa anumite aspecte alte societatii de atunci si pentru a asista "din umbra" la anumite evenimente din perioadele in care doresc sa ma opresc.

| iDangerous a răspuns:

În ambele. Dar nu în trecutul meu. Când zic trecut mă refer prin 80'. Iar viitorul thinking Aş vrea să văd viitorul cuiva peste vreo 6 - 7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă m-aş duce în " viitor " şi m-aş întoarce înapoi în prezent, atunci nu aş mai putea face referire la acel viitor, fiindcă l-aş cunoaşte şi n-ar mai reprezenta niciun interes pentru mine.

În trecut aş merge, dar nu pentru o perioadă prea lungă de timp.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

În trecut, în epoca Victoriană.

| georgeta27 a răspuns:

In viitor

| Dippa a răspuns:

În viitor.

| simanapeace a răspuns:

In viitor

| Panteras a răspuns:

Daca cumva ar exista m-as duce cu siguranta in viitor deoarece trecutul il stim fiecare cum a fost.
M-as mai duce in viitor deoarece as vrea sa stiu tot ce va fi pana la sfarsitul timpului de parca ma n-as vrea sa mor niciodata ca sa vad ce va fi.

| Bambilika a răspuns:

In viitor, trecutul il stiu deja