| mirupet a întrebat:

Daca ati citit volumul 8 din seria "Casa Noptii" de P. C. si Kristin Cast puteti sa-mi spuneti cum se termina? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TropicalSun a răspuns:

Inceput:Zoey ramane cu Stark pe insula Skye, apoi se intoarce peste un timp in tulsa, si se confruntra cu neferet si kalona.Moare si Jack,prietenul lui damien, urmand apoi ca rephaim sa fie transformat de catre nyx in baiat pe timpul noptii, si in corb pe timpul zilei.
Sfarsitbig grine la inceput pana la sfarsit, Zoey si Stark sunt impreuna, urmand apoi ca neferet sa o omoare pe mama lui Zoey.Cartea se termina atunci cand Zoey e martora, prin prezenta spiritului ei, la intrarea mamei ei pe taramul de dincolo...

Si nu s-a terminat, caci urmeaza si volumul 9, in u.s.a a aparut deja 9...in total sunt 12 volume sa stii...

Funda?:X

1 răspuns:
| Zoey4 a răspuns:

Ink nu a aparut in Romaniawinking