| sabrisabrinuta a întrebat:

Daca ati fi bogati ca Oprah, Michael Jackson, ati ajuta copii saraci, familiile fara case, cei ce chiar au nevoie de ajutor? Ati da macar un ban pentru acesti oameni sau poate si pentru animale sau plante?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai ales pentru cei morti de foame.

| RoaRxDD a răspuns:

Toti spun ca da, ar ajuta, dar iti garantez ca nu ajuta bogatii pe cei saraci.

Eu una sunt sincera: nu as ajuta decat daca mi-ar fi foarte, foarte drag de ei. Macar oameni civilizati sa fie si sincer le-as da oricat ar avea nevoie.