| LoVeYoU222 a întrebat:

Daca ati fi ministrul mediului pentru. o zi ce reguli ati schimba(ce ati face)?

Răspuns Câştigător
| 35zone a răspuns:

As aplica o lege prin care sa fie amendati cei care arunca gunoaie in locurile nepermise etc si cei care nu isi curata terenurile. cei care ies la picnic sa pastreze linistea, curatenia si sa se desfasoare in locurile special amenajate si bineinteles sa fie amendati cei care incala regulile.
Din pacate asta e ceva ireal pentru Romanica datorita nepasarii autoritatilor dar si din cauza jegurilor care arunca gunoaiele peste tot, ca doar e greu sa te deplasezi cativa metri pana la cel mai apropiat cos de gunoi.

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Chiar daca nu prea are treaba, as alunga TIGANII! +. mi-as asfalta strada frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natura nu a fost facuta pentru a fi schimbata.