| DJohnny a întrebat:

Daca ati fi presedinte si sa zicem ca nu ar trebui sa intrebi pe nimeni ce legi vrei sa dai si ca nu conteaza votul parlamentului... ce legi ai da pentru a imbunatati tara si a o scoate din criza si din toate rahaturile din care este intrata(fara raspunsuri de genul:sa se legalizeze drogurile )? voturi la cei cu care sunt de acord si funda la cea mai buna lege

1 răspuns:
| fl0ryn22 a răspuns:

Pai eu as face urmatoarele legi :1) as micsora impozitul 2) as baga pedeapsa cu moartea(sa se termine o data cu pedofilia si omorurile) 3) asa investi in agricultura(acolo este viitorul tari asteia) 4) infrastructura 5)as ''extermina'' toti bogatasi astia care fura de la guvern...si multe altele :d