| TootydeCool a întrebat:

ati putea sa imi raspundeti si mie la niste intrebari?

1. daca ar fi sa fiti sa zicem catva timp presedinte in tara dumneavoastra ce ati schimba adica ati desfiinta ceva cum ar fi fasfood-ul sau?

2. ce ati construii, ce legi ati aplica de exemplu sa nu va mai deplasati cu masina ci bicicleta?

Multumesc ca ma ajutati ca recompensa funda+voturi la greu!@!

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

1. Nu as desfiinta fast food-ul deoarece sunt unii copii care mananca acolo deoarece parintii lor poate nu au timp sa le pregateasca ceva mai special si uneori simt si ei pofta sa manance acolo. Insa l-as schimba. As adauga alimente vegetale in el si mancarea sa nu depaseasca un anumit numar de calorii.
2. Fiecare firma sa fie verificata daca este in regula cu ea: nu polueaza, siguranta muncitorilor sa fie maxima, as face ceva cu tiganii, multe activitati o data la 2-3 saptamani (minisarbatori)
Mai sunt multe lucruri tongue

| TootydeCool explică (pentru RyugaHideki):

Mersi mult daca ai mai adauga ceva in afara de exemplele sugerate de mine si de tine, ar fi super!@! ( si iti voi daruii si o fundita), mi-a placut ca te-ai gandit si la partea cu 'romii". Deci am realizat ca unde sunt mai multi puterea creste., iar tu m-ai ajutat sa realizez acest lucru, multumesc mult Si daca ai avea timp si ai putea sa mai dai cateva idei as fi incantata si repet ti-as da funda! Succes...