| djdani2010 a întrebat:

Daca ati jucat mt2 (servere private) care a fost primul vostu server privat pe cale l-ati jucat. ale meu a fost mt2 empire si acum joc mt2 nerd

Răspuns Câştigător
| SpEed07 a răspuns:

Mt2 gx

8 răspunsuri:
| djdani2010 explică:

Din pacate serverul e inchis (mt2 nerd cand se va deschide am sa va trimit un mesaj cu pagina de inregistrare si downloadare big grinbig grinbig grin stiu e super tare serverul

| assasincreed080 a răspuns:

Va rog sa-mi faceti si mie un cont pe nerd mt2 id meu de mess sa ma contactati : assasincreed080

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mt2 lop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall dani cum gasesc clientu si registrru la mt nerd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul a fost dark-revolution e destul de misto deoarece are otele de lv 110 dar trebuie sa le cumperi dar sunt pe 300 de armuri in joc care se vand cu 600kk laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum il insalez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care poate sa imi dea si mie un cont p mt2 nerd
?

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Ajutama cum fac cont pe nerd help plzzzzzzzz