| pwp a întrebat:

Daca ati putea sa fiti o fiinta supranaturala, ce ati vrea sa fiti?

Răspuns Câştigător
| ChristinaO a răspuns:

Vrajitoare, sau vampirbig grin

11 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Un om cu puteri magice care se poate face invizibil poate zbura, poate citi mintile oamenilor, ii poate controla.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| micurutza2005 a răspuns:

As vrea sa fiu cu puteri asemanatoare Divinitatii si sa fac sa nu mai existe nimic rau pe pamant si nici o boala sa fie doar dragoste si pace si fericire happy

| deeitza a răspuns:

Dragon...

| haiZI a răspuns:

Omul invizibil x_x sau nemuritor, mai mult ca sigur.

| TeooTeo a răspuns:

Sa intru prin pereti, sa produc furtuni, sa fac foc, sa nu mai fie scoala
byee love struck

| AdelinaC a răspuns:

Inger ca sa pot ajuta oamenii iar ei sa nu ma vada

| theorizer a răspuns:

Presedintele SUA flag

| theorizer a răspuns:

@MaeRi eu am zis primul big grin

| thedistroyer a răspuns:

Pai nu stiu poate cineva care sa bata bine, sa nu se raneasca usor, sa se regenereze ceva in genu wolverine de la x men poti sa te bati cu raufacatorii. daca nu oricum nu s-ar lua nimeni de tinebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir