| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Daca ati putea calatori oriunde in lume, unde ati merge? eu as da orice sa ajung in chile, barcelona si shanghai...

Răspuns Câştigător
| UnderGroundForMe a răspuns:

Asi vrea sa merg in Chile sa vad munti Anzi, china sa cunosc cultura loc si alte locuri mai dezvoltate decat tara noatra nu prea multe cai criza

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Monaco si Hawaii.

| Razvan a răspuns:

Norvegia.My first lovelove struck

| Shery a răspuns:

Seul, Tokyo, Hong Kong, Londra... dar as vrea sa locuiesc in seul love struck

| Black_Cherry a răspuns:

Eu in australia, noua zeelanda, japonia si in caraibe big grin

| Roby67 a răspuns:

Eu as merge acolo unde as putea duce o viata fara de griji si plina de placere.

| Emeraude a răspuns:

Oh, pai as vizita o multime de locuri, as lua la pas fiecare tara. Imi doresc enorm sa vad America de Sud pentru ca mi se pare de-a dreptul impresionanta (si nu ma las pana nu vizitez macar Argentina sau Brazilia!), apoi Asia (imi doresc sa ajung in Tibet, am auzit o multime de lucruri uimitoare despre poporul tibetan, in Japonia sa vad geishe smug, in China nu vreau pentru ca este supra poluata si aglomeratalaughing ), in America am fost, dar m-as intoarce negresit daca mi s-ar oferi ocazia, in Madagascar as mai merge, in Africa de Sud, in savana...la Polul Nord, sa petrec o zi intreaga pe un lac inghetat si peste tot, in jurul meu sa fie doar zapada... ceva de vis!
day dreaming

| uite aici a răspuns:

Mi-ar place tare mult sa vizitez Japonia, cultura lor e fascinanta

| Andreea`:) a răspuns:

Buna happy
Olanda, China, Danemarca si America

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
As vrea sa merg in : Marea Britanie, Hawaii, Insulele Caraibe, Polonia ( la muzeele si lagarele de concentrare din cel de-al doilea razboi mondial ), S. U. A. ( Florida si etc. ), Franta, Italia ( Venetia si Roma ), Egipt, Israel, Brazilia, Cuba, Canada si multe altele...
Iti dai seama ca tuturor ne-ar place sa calatorim oriunde vrem, dar asta nu tine nu numai de dorinta, ci si de ambitie.
Bye!`:*

| Green a răspuns:

Eu in New York, Londra si in Barcelona pentru a vedea catedrala Sagrada Familia :x ( http://www.crestinortodox.ro/......67520.html )
Si cred ca si in Las Vegas :x (dar cu multi bani in buzunar :)) )

| Anonim1045 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa vizitez Marea Britanie, Belgia, Canada, Australia, Japonia...

| Mariusrap91 a răspuns:

Aj vrea sa ma mut cu totu' in Jamaica, Sa am o vila mare cu piscina, in spatele vilei sa am o sera de "iarba"... sa am vreo 4-5 neveste, un Lamborghini Reventon si toata ziua sa ma plimb si sa fumez "iarba" laughing laughing laughing laughing. Pai da nu?

| karina_6315 a răspuns:

Peste tot si oriunde!:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania, Asia. As vrea sa vizitez multe locuri, sa cunosc obiceiuri, sa-mi fac o idee generala despre alte popoare. Apoi, concluzionand, i-as da o nota Romaniei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Egiptlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa ajung in madrid bascelona

| crissti a răspuns:

Pai...in primul rand mi-ar placea sa vad Belgia si apoi America de sud~Alte dorinte nu prea am happy:X

| maxim_6122 a răspuns:

Eu as merge mai intii de toate in IBIZA e super acolo, plaja, cluburile de noapte, apoi as calatori pe rind sa vad toate cele 7 minuni ale lumii(cele vechi si noi)happy