| andreeattr a întrebat:

Daca ati vazut, a inceput pe Disney Chanel un serial nou, Jake si Blake. Stiti cumva daca Jake si Blake sunt frati cu adevarat, sau este doar o persoana filmata in mai multe cadre?

Răspuns Câştigător
| rockm a răspuns:

Doammmne evidenta ca este aceeasi persoana uita-te si tu la generic sa vezi ca scrie acelasi nume benjamin rojas si benjamin rojas. LOL s laughing :-]

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Doar o persoana.Citeste la generic numele lor.

| Loly a răspuns:

Jake si Blake sunt acceeasi persoana.Numele lui real este Benjamin Rojas si chiar a jucat si in serialul Rebelde Way.Este un serial argentinian-spaniol.
Uite un link unde poti citi mai multe despre serial:http://www.program-tv.ro/......36574.html
Sper ca ti-am fost de folos.Si chiar e super serialul :x

| Didu a răspuns:

Si eu mi-am pus aceeasi intrebare. M-am uitat mai atent si mi se pare ca unul e mai scund ca celalalt. Acum nu stiu daca au facut ei ceva sa para asa, dar si eu sunt in dilemalaughing.

| betti a răspuns:

E unul si acelasi.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Este unica si aceeasi persoana. Uitati-va la inceput, cand incepe, scrie numele actorului care il joaca pe Jake si acelasi nume al actorului apare si in dreptul lui Blakelaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este aceeasi persoana laughing si eu am crezut ca is gemeni pana sa mai vad cateva eplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt gemeni zic eu dar nu stiu sigur