| sebastian112 a întrebat:

Daca bakugani ar fi adevarati ar fi un haos total pe pamant? funda!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Nu te lua dupa astia, nu-ti fie rusine cu varsta ta.

10 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu se va intampla asta stai calm si las-o mai moale cu desenele.

| Fartie a răspuns:

Cati ani ai de ai pus intrebarea asta? straight face

| sebastian112 explică:

Eu as vrea sa fie adevarati!

| sebastian112 explică:

Fratele meu a vrut sa intreb asa ceva si are 6 ani

| sebastian112 explică (pentru Anonymus314):

Da imi place foarte mult bakugan! cei care ati spus ca e o porcarie mie imi place si nu puteti face nimica!

| iTami a răspuns (pentru sebastian112):

Si mie imi place bakugan, e anime-ul meu preferat si nici macar nu e pentru copii

| Pricop_Ilinka_Stefana_1995 a răspuns (pentru iTami):

Da, trebuie sa recunosc imi place Bakugan, am 128 de Bakugani, dar nu neaparat ca ma joc cu ei, ci pur si simplu imi place sa ii colectionez. E ceva super tare, trebuie sa recunosc, dar sa fim sinceri, niciodata nu s-ar intampla ca Bakuganii sa vina pe pamant, cum crezi tu. Dar DACA AR VENI, atuci ar fi ok, pentru. ca daca ar exista ar exista su un teren.

| Anonymus314 a răspuns (pentru sebastian112):

Nu te lua dupa astia, nu-ti fie rusine cu varsta ta.

| sebastian112 explică:

In afara de speeder96

| EzeQuielz a răspuns:

As vrea eu dar nu exista sad'

| CharlesCharmichael a răspuns:

Bakugan e cea mai mare porcarie de desenat animat.Cati ani trebuie sa ai ca sa te uiti la asa ceva, 7?