| KingSize a întrebat:

Daca cineva te copiaza inseamna ca ai facut ceva bun nu?

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca acel cineva nu are personalitate. Ar trebui sa fi mandru big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu neaparat. Deseori oamenii care simt nevoia sa-i copieze pe altii nu prea au discernamant

| onasis1961 a răspuns:

Normal ca este ceva bun, nu o sa vezi plagiat dupa georse sau nimicuri.

| horia2012 a răspuns:

E o vorba din popor care spune:
"Daca nu esti in stare sa faci ceva din capul tau, copie".
Citeste aici ceva interesant.
http://www.nechitagabriel.ro/21-lectii-despre-viata-schimbare

| Dariusuu a răspuns:

Nu tocmai.

Atata timp cat ele sunt doar niste copii tu esti originalul.

Ar trebui sa ai o satisfactie ca esti copiat/a.

Te pup.

| mixxjim a răspuns:

Nu neaparat, exista persoane care apreciaza si lucrurile negative si care copiaza si asa ceva, deci nu numai lucrurile pozitive se copiaza.

| AleexNC a răspuns:

Poate... sau acea persoana nu are deloc imaginatie laughing

| victor333 a răspuns:

Asa cum i a copiat si Ceausescu pe marii dictatori comunisti din lume...

| Ex89 a răspuns:

Pai inseamna ca ai un caracter puternic big grin
Sti de obicei copiaza persoanele neancrezatoare in puterea lor de a face un lucru.
Eu sincer nu as fii mandru, pentru ca atunci iti fura personalitatea, gandeste-te daca ar fi 100 de oameni care te copiaza, care copiaza gesturiile rale, atunci nu ai mai fi unica prin felul tau de a fi.

| ghtm a răspuns:

Da! daca te copiaza inseamna ca reprezinti un exemplu pentru el/ea!

| Stefana666 a răspuns:

Daca cineva te copiaza, probabil esti mai bun decat acea persoana si vrea sa devina ca si tine

| EllaShiAtat a răspuns:

Nu intotdeauna cineva copiaza pe altcineva doar cand face un lucru bun happy