| xatsu a întrebat:

Ce inseamna cand cineva te copiaza? Nu dupa stil ci dupa vorbe?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inseamna ca ai un fan in plus.Nimeni nu te-ar copia daca nu ai fi intresanta, asa ca fi fericitawinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ca-i esti model.Ca ar vrea si el sa fie ca tine, si se straduieste.

| Lora a răspuns:

Inseamna ca nu are capacitatea de a gandi singur

| Flav a răspuns:

Iar ati ascultat prea multe manele?

| AshuraElric a răspuns:

Pagiator... daca nu recunoaste ca vorbele ti-au apartinut tie, daca cineva te "copiaza"dupa vorbe inseamna ca i-a placut modul de exprimare (nu neaparat si tu)poate peste cateva zile veti folosi in totalitate acelasi limbajlaughingar trebui sa-i atragi atentiahappy

| Miha1308 a răspuns:

Faptul ca nu are un stil de viata original, vrea sa fie ca tine sau vrea sa iasa in evidenta, probabil este invidios/a pe tine.

| Emmeii a răspuns:

Inseamna ca vrea sa fie ca tine, crezand ca esti nu stiu cum si de -asta te tot copiaza. p. s mi se intampla si mie. laughing

| Emmeii a răspuns:

Sau incearca sa te enerveze.

| Charina a răspuns:

Indiferent ca te copiaza dupa vorbe ori dupa stil, inseamna 2 lucruri 1 ca te admira, vrea sa fie ca tine si 2 ca e invidios/a, eu asa vad lucrurile laughing

| elaela18 a răspuns:

Xerox sau plagiator big grinlaughing
sau depindee cum sa zis si mai devreme poate vede in tine un model ...si place stilu tau de a fi si de a vorbi
e fun intr-un fel dar si enervant...stiu cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a vazut in tine un model, acea persoana insemna ca nu poate scoate doua trei vorbe