| anonim_4396 a întrebat:

Daca altii te copiaza. E bine?
Inseamna ca esti idolu` lor?
Astept pareri!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vede în tine ceva bun dacă te copiază, îi place stilul tău.
Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu, însemană că sunt lipsiți de originalitate nu că ești tu un idol...

| DNSK a răspuns:

Nu neaparat idol! da un fel de model! nu te astepta sa te venereze, ci doar le place totul la tine! de la cum te imbraci, cum te port, cum vb, ticuri verbale tot! spiritul de turma e la orice pas! trebuie sa fii un pic cu capu pe umeri si ti-ai facut in 2 min armata ta! ii ff usor sa prostesti un prost! trebuie u sa ai cap!

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Sunt diverse situatii.te pot copia ca sa-ti atraga atentia si sa se bage in seama cu tine sau doar din cauza ca le-a placut un anumit lucru foarte mult,sau vor intr-adevar sa fie la fel ca tine,admirandu-te,sau acel lucru care urmeaza sa fie copiat le-a starnit interesul prin inteligenta, aparenta, idee si asa mai departe...Nu,nu in toate situatiile inseamna ca esti idolul lor,asta se intampla,zic eu cu persoanele simple care incearca sa fie la fel ca diversi oameni comuni, cunoscuti, artisti etc.Bye!

| vladutz_8053 a răspuns:

Nu cred ca esti idiot! ba din contra trebuie sa fii mandra ca te-au copiat! lasa-i pe altii sa creada ce vor! take care!winking

| DNSK a răspuns (pentru vladutz_8053):

Era vb de idol! ce *** ai citit mah?laughing